Ekibimiz ile Tanışın 

Profesyonel | Dinamik | Her zaman yanınızda

Kurucu Avukatlarımız

Şirket ekibi

Av. Mustafa ŞIVGIN

Mustafa Şıvgın özel hukuk alanındaki uyuşmazlıkların çözümünde 2003 yılından beri çalışmakta olup özel hukuk alanında uzmanlaşmıştır. Mustafa Şıvgın, ticari uyuşmazlıklar ve tahkim alanında önemli davalar yürütmüş ve bu alanda deneyim kazanmıştır. ICC tahkim yargılamalarında başhakem sekreterliği görevini ifa etmiştir. Mustafa Şıvgın ayrıca 2016’dan beri aktif olarak arabuluculuk yapmaktadır.

CV
Şirket ekibi

Av. Meryem Kübra Ersin ŞIVGIN

Meryem Kübra Şıvgın özel hukuk alanında uzun yıllardır danışmanlık yapmakta, telekomünikasyon, perakende gıda, ilaç, enerji, altyapı sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektörde şirketlerin günlük işleyişlerinde karşılaşabilecekleri hukuki meselelere ticari bakış açısı ile çözümler üretmekte bilinen bir avukattır. Kübra Şıvgın, fikri mülkiyet, rekabet hukuku telekomünikasyon, bilişim, enerji, alt yapı gibi alanlarda sektörel hukuk danışmanlığı vermektedir. Kübra Şıvgın, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

CV

Şirket ekibi

Av. Mehmet Akif ERSİN

1982 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığında müfettiş yardımcısı olarak kamu görevine başlamıştır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Tüketicinin Korunması Hakkında ve Rekabetin Korunması Hakkında Kanun tasarılarını hazırlamakla görevli komisyonda görev almıştır ve Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Tasarısı hazırlığını Bakanlık adına yürütmüştür. Tasarının yasalaşma süreci içerindeki tüm aşamalarda gerek ilgili bakanlıklarla yapılan görüşmelerde gerek TBMM komisyonları ve Genel Kurulundaki müzakereler sırasında Bakanlık adına işlemleri yürütmüştür.

CV

Avukatlarımız

Şirket ekibi

Av. Özlem TOPUZOĞLU

  

CV

Av. Yavuz Selim YILDIZ


CV

 

Av. Sinem HARDALAÇ

  

CV